Mám vyštudovanú potravinársku školu na ktorej som tiež študoval zloženie a vplyv potravín na človeka i celkovú anatómiu človeka. Vo vzdelaní som pokračoval i naďalej ako certifikovaný tréner fitness a kulturistiky prvého stupňa, a výživový poradca. 30 rokov sa venujem cvičeniu a teda aj zdravej výžive, z toho 5 rokov vrcholovo Judo (džudo) . Moja manželka Veronika má vyštudovanú zdravotnícku školu s maturitou v obore farmaceutický laborant (miešanie a výdaj liekov), svoje vedomosti si rozšírila o dobrovoľné štúdium "vplyv liekov i vakcín na organizmus", je tiež certifikovanou trénerkou pre fitness a kulturistiku i výživovou poradkyňou. Aj na základe našich vedomostí a skúseností som sa dokázal po roku sám vyliečiť z ťažkej rakoviny kože v treťom štádiu, kedy rakovina už metastázuje do celého tela.


V mojej prítomnosti viem zabezpečiť veľmi účinné a zároveň veľmi potrebné ozdravono-relaxačno-chudnúce pobyty, ktoré sú súčasťou ozdravenia tela.

21-dňový ozdravný pobyt v Španielsku pri mori 10000€ (privát - byt)

21-dňový ozdravný pobyt vo Švajčiarských Alpách 12000€ (privát - chalet)

30-dňový letný ozdravný pobyt pri mori v Turecku 15000€ (hotel - 24 hod. super all inclusive)

Tento ozdravný pobyt môže absolvovať osoba s akoukoľvek chorobou, vrátane rakoviny, ale táto osoba musí byť mobilná, fyzicky a psychicky zdatná, bez nutnosti lekárskeho dohľadu.

V cene je zahrnuté : 24 hodinová prítomnosť s dozorom dvoch ľudí počas celého pobytu, náuka o správnom kombinovaní potravín, správnom stravovaní sa, správnych i účinných cvičebných metódach, komplexné a odborné poradenstvo v oblasti celkovej výživy, doprava tam aj späť ( auto, autobus, lietadlo ), čisté a útulné ubytovanie v tichom a nerušenom prostredí, vytvorenie komplexného cvičebného a relaxačného plánu na mieru daného klienta a podľa potrieb ( všetky aktivity pod odborným a certifikovaným dozorom ), doprovod pri všetkých športových činnostiach, špeciálne zostavený jedálny lístok na mieru s presne určených potravín pre ozdravenie tela, 5x denne čerstvá a kvalitná strava v BIO kvalite, pH voda počas celého dňa, 3x denne prírodné výživové doplnky, vrátane prírodných minerálov, vitamínov a kvalitných proteínov, ktoré ozdravujú bunky v tele, celodenný dohľad počas celého pobytu, 7x relaxačné masáže celého tela po 60 min., 7x vstup do sauny a wellness centra so sprievodom, individuálnu prepravu počas celého pobytu na určené miesta, konzultácie a podpora aj po skončení ozdravného pobytu.

Sám som tieto pobyty absolvoval niekoľko krát, preto viem, že iba tieto miesta spĺňajú vyššie uvedená kritériá. Boli tu namerané najpriaznivejšie hodnoty vzduchu a vody pre ľudský organizmus, čo výrazným spôsobom prispieva k účinnosti ozdravovania a liečbe chorôb vrátane rakoviny !