Mám vyštudovanú potravinársku školu na ktorej som tiež študoval zloženie a vplyv potravín na človeka i celkovú anatómiu človeka. Vo vzdelaní som pokračoval i naďalej ako certifikovaný tréner fitness a kulturistiky prvého stupňa a výživový poradca. 30 rokov sa venujem cvičeniu, z toho 5 rokov vrcholovo Judo (džudista) a 4 roky kulturistika. Moja manželka Veronika má vyštudovanú zdravotnícku školu s maturitou v obore farmaceutický laborant (miešanie a výdaj liekov), svoje vedomosti si rozšírila o dobrovoľné štúdium "vplyv liekov i vakcín na organizmus", je tiež certifikovanou trénerkou pre fitness a kulturistiku i výživovou poradkyňou. Aj na základe našich vedomostí a skúseností som sa dokázal po roku sám vyliečiť z ťažkej rakoviny kože v treťom štádiu, kedy rakovina už metastázuje do celého tela.

Viem zabezpečiť veľmi účinné a zároveň veľmi potrebné ozdravono-relaxačno-chudnúce pobyty, ktoré sú súčasťou ozdravenia tela.

30-dňový ozdravný pobyt vo Švajčiarských Alpách (najkrajšie miesto v malebnom prostredí uprostred až neskutočne zelenej prírody a hôr) 1.6.-1.7.2019 voľné 2 miesta, cena pre jednotlivca 15000€, cena pri 2 účastníkoch 10000€

30-dňový ozdravný pobyt pri mori v Turecku (zelený raj a najkrajšia pláž na Tureckej Riviére s jemnučkým a čistým pieskom, teplým morom) 7.8.-7.9.2019 voľné už len 2 miesta, cena pre jednotlivca 15000€, cena pri 2 účastníkoch 10000€

30-dňový ozdravný pobyt na Floride v USA (krásna lokalita v zelenom a tichom prostredí pri mori, na okraji Mexického zálivu) 5.7.-5.8.2019 voľné už len 2 miesta, cena pre jednotlivca 15000€, cena pri 2 účastníkoch 10000€

Tento ozdravný pobyt môže absolvovať osoba s akoukoľvek chorobou, vrátane rakoviny, ale táto osoba musí byť mobilná, fyzicky a psychicky zdatná, bez nutnosti lekárskeho dohľadu.

V cene je zahrnuté : 24 hodinová prítomnosť s dozorom dvoch ľudí počas celého pobytu, náuka o správnom kombinovaní potravín, správnom stravovaní sa, správnych i účinných cvičebných metódach, komplexné a odborné poradenstvo v oblasti celkovej výživy, doprava tam aj späť ( auto, autobus, lietadlo ), čisté a útulné ubytovanie v tichom a nerušenom prostredí, vytvorenie komplexného cvičebného a relaxačného plánu na mieru daného klienta a podľa potrieb ( všetky aktivity pod odborným a certifikovaným dozorom ), doprovod pri všetkých športových činnostiach, špeciálne zostavený jedálny lístok na mieru s presne určených potravín pre ozdravenie tela, 5x denne čerstvá a kvalitná strava v BIO kvalite, 3x denne prírodné výživové doplnky, vrátane prírodných minerálov, vitamínov a proteínov, ktoré ozdravujú bunky v tele, celodenný dohľad počas celého pobytu, 7x relaxačné masáže celého tela po 60 min., 7x omladzovacie masáže tváre a dekoltu so zapravovaním vitamínových ampuliek do pokožky, 7x vstup do sauny, 7x vstup do špičkového wellness centra so sprievodom individuálnu prepravu počas celého pobytu na určené miesta, 1x ionizér vzduchu, konzultácie a podpora aj po skončení ozdravného pobytu.

Sám som tieto pobyty absolvoval niekoľko krát, preto viem, že iba tieto miesta spĺňajú vyššie uvedená kritériá. Boli tu namerané najpriaznivejšie hodnoty vzduchu a vody pre ľudský organizmus, čo výrazným spôsobom prispieva k účinnosti ozdravovania a liečbe chorôb vrátane rakoviny. V iných podmienkach samoliečba nedokáže byť tak účinná, pretože aj vzduch, voda, prostredie a služby vytvárajú dôležitú psychickú úlohu pri očiste a regenerácii tela.

Suma sa môže javiť privysoká a pobyt pre mnohých bude tak nedostupný. Uvedomujem si to, poznám však tieto miesta a cena zodpovedá kvalite ponúkaných služieb, ktorú človek dostane. Je mi ľúto, ak si to niekto nemôže dovoliť, nedokážem s tým však nič urobiť. Klient musí uhradiť úplne všetky náklady sám. Majte na pamäti, že tento pobyt vám môže zachrániť život a ten sa nedá vyvážiť žiadnymi peniazmi. Ja to poznám, pretože som mal ťažkú rakovinu kože v treťom štádiu, kedy zomiera 70% ľudí, ale ja som chcel byť zdravý !

Suma nie je mojím ziskom, ako sa väčšina neznalých ľudí domnieva a kritizuje vysokú sumu za takýto pobyt ! Totižto v dnešnej dobe je strašne jednoduché sedieť za počítačom, či telefónom a byť najmä kritikom. Ľudia majú tendenciu najmä všetko vyvracať, nad všetkým polemyzovať, mať pochybnosti, dokazovať nesprávnosť, dehonestovať prácu iných, zapájať sa do debaty s tendenciou robiť si vlastnú reklamu, chcú mať vždy svoju pravdu aj keď si tým sami neprešli, sami sa z ničoho nevyliečili a nikomu nikdy nepomohli.