OZDRAVNÉ POBYTY:

Moja marža je 150€ / deň


Tento ozdravný pobyt môže absolvovať osoba s akoukoľvek chorobou, vrátane rakoviny, ale táto osoba musí byť mobilná, fyzicky a psychicky zdatná, bez nutnosti lekárskeho dohľadu.

V cene je zahrnuté : 24 hodinová moja prítomnosť počas celého pobytu, náuka o zmene životného štýlu, zmene myslenia (psychohygiena), správnom kombinovaní potravín, správnom stravovaní, správnych i účinných cvičebných metódach, komplexné a odborné poradenstvo v oblasti celkovej výživy, vytvorenie komplexného cvičebného a relaxačného plánu na mieru daného klienta a podľa potrieb ( všetky aktivity pod odborným a certifikovaným dozorom ), doprovod pri všetkých športových činnostiach, špeciálne zostavený jedálny lístok na mieru s presne určených potravín pre ozdravenie tela, konzultácie a podpora aj po skončení ozdravného pobytu.

V cene nie je zahranuté a treba zabezpečiť po dohode so mnou: doprava tam aj späť ( auto, autobus, lietadlo ), čisté a útulné ubytovanie v tichom a nerušenom prostredí, 5x denne čerstvá a kvalitná strava v BIO kvalite, pH voda počas celého dňa, 3x denne prírodné výživové doplnky, vrátane prírodných minerálov, vitamínov a kvalitných proteínov, ktoré ozdravujú bunky v tele, relaxačné masáže celého tela, vstup do sauny a wellness centra, individuálnu prepravu počas celého pobytu na určené miesta.

Treba si zakúpiť pobyt po konzultácii so mnou najmenej na 14 dní. Najideálnejšie miesta na ozdravný pobyt: Švajčiarsko - Gstaad, Turecko - Magic Life Waterworld, Španielsko - Torremolinos. Sám som tieto pobyty absolvoval niekoľko krát, preto viem, že iba tieto miesta spĺňajú vyššie uvedená kritériá. Na týchto miestach sú priaznivé hodnoty vzduchu, veľmi dobré podmienky a služby, čo výrazným spôsobom prispieva k účinnosti ozdravovania a pomoci pri liečbe akýchkoľvek chorôb vrátane rakoviny !