OZDRAVNÉ POBYTY:

Moja marža je 150€ / deň


Tento ozdravný pobyt môže absolvovať osoba s akoukoľvek chorobou, vrátane rakoviny, ale táto osoba musí byť mobilná, fyzicky a psychicky zdatná, bez nutnosti lekárskeho dohľadu.

V cene je zahrnuté : 24 hodinová moja prítomnosť počas celého pobytu, náuka o zmene životného štýlu, zmene myslenia (psychohygiena), správnom kombinovaní potravín, správnom stravovaní, správnych i účinných cvičebných metódach, komplexné a odborné poradenstvo v oblasti celkovej výživy, vytvorenie komplexného cvičebného a relaxačného plánu na mieru daného klienta a podľa potrieb ( všetky aktivity pod odborným a certifikovaným dozorom ), doprovod pri všetkých športových činnostiach, špeciálne zostavený jedálny lístok na mieru s presne určených potravín pre ozdravenie tela, konzultácie a podpora aj po skončení ozdravného pobytu.

V cene nie je zahranuté a treba zabezpečiť po dohode so mnou: doprava tam aj späť ( auto, autobus, lietadlo ), čisté a útulné ubytovanie v tichom a nerušenom prostredí, 5x denne čerstvá a kvalitná strava v BIO kvalite, voda s pH 7,8-9 počas celého dňa, 3x denne prírodné výživové doplnky, vrátane prírodných minerálov, vitamínov a kvalitných proteínov, ktoré ozdravujú bunky v tele, relaxačné masáže celého tela, vstup do sauny a wellness centra, individuálnu prepravu počas celého pobytu na určené miesta.

Treba si zakúpiť pobyt po konzultácii so mnou najmenej na 14 dní, ideálnych je 30 dní. Najideálnejšie miesta na ozdravný pobyt: Švajčiarsko - Gstaad, Lenk im Simmental​ a pod., Turecko - Magic Life Waterworld, Španielsko - Torremolinos. Sám som tieto pobyty absolvoval niekoľko krát, preto viem, že tieto miesta spĺňajú vyššie uvedená kritériá. Na týchto miestach sú priaznivé hodnoty vzduchu, veľmi dobré podmienky a služby, čo výrazným spôsobom prispieva k účinnosti ozdravovania a pomoci pri liečbe akýchkoľvek chorôb vrátane rakoviny !