Liečba chorôb

Nebojte sa rakoviny!

Ak vám lekár oznámi, že máte rakovinu, nepodľahnite panike a nestresujte! Zamyslite sa a začnite konať!

Nato, aby si človek zregeneroval a ozdravil všetky bunky v tele, nestačí užívať vitamín C, piť zeleninové a ovocné šťavy, držať diéty odporúčané naslovovzatými odborníkmi, ktorí vám budú zakazovať to či ono a dokazovať správnosť svojich tvrdení výsledkami pochybných štúdií z pokusov na laboratórnych myšiach, či dokonca držať hladovku. Práve naopak. Je potrebné zmeniť celý životný štýl, nielen stravu. Zmeniť sa musí myslenie, postoj k sebe, k iným, aj k jedlu. K ozdraveniu tela a buniek je nevyhnutný i čistý vzduch (nie ten mestský), voda a pohyb. Viem, prečo tomu verím, prečo to píšem a prečo to odporúčam. Ušiel som hrobárovi z lopaty, sám som sa vyliečil z rakoviny kože v 3 štádiu, kedy už nádor tvorí metastázy na iných miestach v tele. Uzdravil som sa rýchlo, bez stresu, pokojne a tak dokonale, že vo svojich 45 rokoch sa cítim lepšie, ako keď som mal 30.

Podstatným pri liečbe rakoviny je čas. Liečiť treba začať okamžite. Neostávajte v beznádeji, sebaľútosti, v neistote z možných rozhodnutí. Verte, že vaše zdravie je vo vašich rukách. Vy rozhodujete o tom, čo a ako urobíte. Nikto vás nemôže nútiť robiť to, čo sami naozaj nechcete. Strojcom svojho šťastia ste vy sami. Preto ani nie je možné nikoho nútiť, aby začal s ozdravovaním tela, pokiaľ naozaj nechce a nie je presvedčený o správnosti svojho rozhodnutia. Kým nie je napadnuté a ťažko poškodené tkanivo a jednotlivé orgány v tele, stále je šanca na ozdravenie tela prírodnými liečiteľskými metódami, či aspoň možnosť podporiť takým spôsobom chemickú liečbu (ak sa rozhodnete, že je pre vás vhodná).

Možno je to paradox, ale práve rakovina vám môže zachrániť život. Ak začnete počúvať svoje telo, zapojíte do liečby zdravý rozum, práve táto choroba vás naučí, ako treba žiť, správne sa stravovať, čo je pre vaše telo dobré a prospešné a čo nie. V každom prípade, váš život sa zmení. Či k lepšiemu, to závisí od vás. Odteraz je všetko vo vašej hlave. Váš mozog pracuje s telom, riadi jeho pochody, telo je na ňom závislé, preto vie, čo telo potrebuje. Možno vám to mozog našepkával už dávno, že niečo nie je v poriadku, niečo treba robiť inak a vy ste ho nepočúvali. Alebo jeho hlas prebili rady iných- lekárov, odborníkov, priateľov, liečiteľov, ktorí s vaším telom nežijú a ochorenia liečia paušálne. A vy ste telu dávali to, čo nepotrebovalo. Telo to však nezvládlo a zaplavili ho toxíny a chemické látky a vy ste ochoreli. Máte šancu to však celé napraviť! Nečakajte, kým bude neskoro, kým telo nebude mať silu vyliečiť sa!

O vlastnej zodpovednosti!

Všetky názory, návrhy, postrehy, poznatky a odkazy pochádzajú z mojej osobnej skúsenosti a z dostupnej literatúry. Zameranie týchto postupov je orientované na obnovu zdravia a vitality, nie na liečbu ochorení. Neuvádzam žiadne odborné tvrdenia, ale len vlastné skúsenosti, postrehy, poznatky, overené postupy a názory. Ak sa rozhodnete aplikovať moje odporúčania na sebe, alebo iných osobách, je to vaše rozhodnutie a vaša zodpovednosť. Prijmite ju! Buďte si vedomí, že svoj osud máte vo svojich rukách a žiadna, ani tá najodbornejšia rada vám nepomôže, ak nebudete presvedčení o jej význame pre vás. Nie ja a ani nikto iný nie je zodpovedný za vaše činy, skutky, myslenie a ich následky. V prvom rade ste to vy! Aby ste boli zdraví, musíte vedieť, že nestačí liečiť symptómy ochorenia bez toho, aby sa odstránila jeho príčina!

Pri akýchkoľvek ťažkostiach vyplývajúcich z ochorenia sa rozhodne treba obrátiť na lekára. Ja som to urobil tiež, keď mi chirurgicky odstránili zhubný nádor. Prírodnoliečiteľské metódy je potrebné uplatňovať v rámci individuálnych možností v každodennom živote!

Všetky mnou uvedené informácie sa opierajú o vlastnú skúsenosť získanú počas jedného ťažkého roka, ktorý začal zistením, že mám rakovinu a skončil konštatovaním, že som ju porazil, ale i o overené poznatky získané z dostupnej odbornej i laickej literatúry. Že som sa vyliečil z rakoviny, ale aj z iných ochorení, napr. silnej alergie na slnko, pálenie záhy, lámavosť nechtov, nadmerné vypadávanie vlasov, a to pokladám za svoj najväčší životný úspech. Budem rád, ak to neostane len mojím tajomstvom a pomôžem mnohým. Naozaj sa to dá dosiahnuť a človek môže poraziť rakovinu, len na to musia byť aj primerané podmienky.

Asi nebudem populárny u ľudí riadiacich farmaceutický priemysel, ani u lekárov a lekárnikov, ktorí zasvätili svoj život podpore predaja liekov a liečiv. A rovnako asi neoslovím tých, ktorí pokladajú chemické lieky za jedinú správnu formu liečby ochorení. Ale môžete mi veriť, všetky moje tvrdenia sú podložené faktami a výpoveďami konkrétnych ľudí, ktorí sa vyliečili z rakoviny a iných vážnych ochorení.

Zdôrazňujem, ja nie som lekár, preto ani netvrdím, že liečim. Z tohto dôvodu nie som ani liečiteľ, či šarlatán. Moje skúsenosti odovzdávam oficiálne ďalej ako výživový poradca. Obaja s manželkou máme vzdelanie, ktoré je potrebné na túto činnosť a obaja sme certifikovaní tréneri pre fitness a kulturistiku. Poskytujeme služby v oblasti výživy a obaja sme registrovaní včelári. Poznáme ľudské telo, princípy jeho fungovania, vnútorné procesy a v oblasti stravovania a zdravého životného štýlu sme dospeli k presvedčeniu, že strava musí telo priviesť k harmónii.

Je dôležité vedieť, že zdravé vnútorné prostredie organizmu má byť zásadité a nie prekyslené! Aj dieťa tesne po narodení má pH 8, čiže zásadité. Všetky choroby, ktorými ľudia trpia, si spôsobujú sami. Príčin je viacero: od nesprávneho stravovania s nadmernou konzumáciou kyselinotvorných látok, cez nedostatočné požutie potravy, nadmernú konzumáciu cukrov, bielkovín, tukov až po dlhodobé stresy, negatívne emócie, agresiu, zlú náladu, hnev, znečistený vzduch a prechlórovanú vodu. Naozaj môžeme povedať, že súhrnne ide o veľmi nezdravý životný štýl. Jeho následkom je prekyslenie organizmu, zanesenie lymfatického a imunitného systému toxínmi a jedovatými látkami. A to je spúšťačom rôznych ochorení, vrátane rakoviny. Je všeobecne známe, že najzložitejšie problémy mávajú najjednoduchšie riešenia. A očistenie tela, odkyslenie organizmu je tiež takýmto riešením. Je veľmi ľahké očistiť telo od prebytočných kyselín a jedovatých látok, ale najskôr musíte vedieť, ako na to.

Poznám presný, rýchly a účinný recept. Viem, ako na to, lebo som to sám prežil, sám som sa vyliečil z rakoviny kože v 3 štádiu. Podarilo sa mi rýchlo a účinne pomôcť sebe, ale aj iným. Teraz som tu, aby som pomohol aj vám. Viem vám poradiť, ako čo najrýchlejšie a najefektívnejšie ozdraviť svoje telo, odkysliť organizmus a vyplaviť z neho všetky jedovaté látky. Najkratšia doba pre dokonalé odkyslenie organizmu a dosiahnutie acidobázickej rovnováhy v tele je podľa mojich skúseností 21 až 30 dní. Pri závažnejších ochoreniach, ako je napríklad rakovina žalúdka, môže odkyslenie tela, dosiahnutie acidobázickej rovnováhy a začiatočné ozdravenia organizmu trvať až 60 dní. Všetko to závisí od vás, vášho prístupu a stavu, v akom sa organizmus nachádza. Najlepším príkladom úspechu tohto postupu som ja sám. Som živý príklad toho, ako sa dá dokonalým odkyslením organizmu a dosiahnutím acidobázickej rovnováhy vyliečiť rakovina. Pomohol som mnohým ženám po vážnych operáciách, pri ktorých im odstránili maternicu, vaječníky, obličky, nastaviť správny jedálny lístok, a tak ozdraviť svoj organizmus. Mnohé z nich trpeli aj inými ochoreniami, ako je cukrovka, vysoký krvný tlak. Ich krvné výsledky a životná energia zodpovedali bodu nula a ich životná púť sa neprirodzeným spôsobom výrazne skracovala. Dnes sú však v plnom zdraví, ich laboratórne vyšetrenia sú fantastické a netrpia žiadnou chorobou! I z toho je úplne jasné, že ozdravenie tela je proces zahŕňajúci v sebe mnohé zložky, ktorých úspešným skĺbením v jeden ucelený postup sa dosiahne naštartovanie prirodzených obranných mechanizmov vlastného organizmu!

Možno ste už niekde v literatúre čítali, že lekári liečia symptómy a nie príčiny chorôb. Možno ste to zažili na vlastnej koži. Prišli ste k lekárovi s bolesťou hlavy, chrbtice a on vám predpísal lieky proti bolesti. Nezisťoval, prečo vás to bolí, neriešil príčinu. Liečil len následok. Bolesť. A keďže vaša bolesť po liekoch ustúpila, tiež ste nepátrali po tom, prečo sa bolesť ozýva a čo vám chce telo povedať. Takže ste liekmi potlačili symptómy možno oveľa závažnejšieho ochorenia, ktoré sa v tele ďalej rozvíja. Vo chvíli, keď už lieky proti bolesti nezaberajú, alebo ju potlačíte len s veľkou dávkou lieku, je na liečbu skutočnej príčiny často neskoro. Bolesťou vám telo naznačovalo, že niečo nie je v poriadku a organizmus nefunguje tak, ako má. Tým, že ste ju umlčali, telo stratili nástroj, ako vás donútiť konať v jeho prospech a nasmerovať ho k liečbe. Z vlastnej skúsenosti však viem, že nie je nutné čakať na bolesť, aby nám telo oznámilo, že sa niečo neprirodzené deje. Telo sa má zdravé udržiavať! A aby také bolo, je nutné zabezpečiť mu prirodzene zdravé prostredie.

Keď som začal so samoliečbou, ozdravovaním a odkyslením organizmu, mal som naštudované množstvo postupov a návodov, ako to realizovať. Mnohé boli zaujímavé, častokrát si dokonca i protirečili, a ja som stále nevedel, ktorá z metód bude pre mňa tá správna. Ktorý postup je pre moje telo ten najvhodnejší a najúčinnejší. Autori jednotlivých publikácií zvyčajne preferovali akýsi jednostranný pohľad, ktorý nebral do úvahy všetky vedomosti o fungovaní ľudského tela a jeho reakcií. Nepozerali sa na ľudský organizmus komplexne, ale akoby vytŕhali jednotlivé telesné sústavy a sústreďovali sa len na jednotlivé časti organizmu. Organizmus však musí fungovať ako celok a jeho jednotlivé časti nemožno liečiť bez toho, aby sa bralo do úvahy ich fungovanie v tomto zložitom komplexe. V skratke, všetko so všetkým v tele súvisí, a preto sa lieči celý organizmus, nielen jeho časť. Preto som neváhal a začal som ozdravovať organizmus podľa seba. I keď inšpirovaný odbornou literatúrou. Po 21 dňoch mi bolo úplne jasné, že som teórie odborníkov vylepšil a urýchlil tak samoliečbu. Cítil som sa výborne a za 21 dní som zistil, že môj zdravotný stav sa rapídne zlepšuje. Ako som zistil, že nemám rakovinu? Rozbor krvi na onkomarkery vždy potvrdí, či liečba zaberá. Úspešnosť liečenia potvrdil aj môj lekár, ktorý na koži a v krvi nenašiel žiadne známky zhubného procesu. Samozrejme, o úplnom vyliečení možno hovoriť až po roku, dvoch, troch, či piatich, ale ja viem, že o 5 rokov to bude u mňa vyzerať rovnako. Pokračujem v ozdravovaní, aby sa moje telo nedostalo do stavu trvalého zakyslenia. Beriem to ako moje know-how, pretože to, na čo som prišiel, je kombináciou toho, čo som zažil, odskúšal, naštudoval si v literatúre, ale čo nie je v súčasnosti popísané v žiadnej knihe. Stravu som vylepšil o také zložky, ktoré dokážu proces odkyslenia urýchliť a dosiahnuť so stopercentnou účinnosťou nastavenie acidobázickej rovnováhy. Ozdravenie tela prichádza rýchlo a to napomáha telu začať sa liečiť samo.

Výrazným pozitívom tejto samoliečby bolo, okrem vyliečenia rakoviny, aj odstránenie ostatných chorôb, ktoré ma trápili- vypadávania vlasov, alergie na slnko, lámavosti nechtov, pálenia záhy. Navyše som úplne prirodzene schudol a dostal som sa do formy i vďaka cvičeniu, na ktoré som mal dostatok energie. Cítim sa lepšie ako kedykoľvek predtým.

Vďaka chorobe dnes mnohé veci robím inak. Odstránil som zo života všetko negatívne a škodlivé a začalo sa mi dariť v práci i súkromnom živote. Zmenil som svoj pohľad na život. Z negatívneho na pozitívny. Zmenou pohľadu naň sa tak zmenil i môj život. Uvedomil som si, že som zodpovedný sám za seba, za svoj život, že je na mne, ako svoj život prežijem a ako sa k nemu postavím. Ako svoj život prežijem, je na mne! Vybral som si vlastnú cestu, nenechal som sa zviesť na cesty vyšliapané inými, negatívne naladenými ľuďmi. Nemal som pritom žiadne výnimočné šťastie, len zdravý sedliacky rozum. Každý, kto chce byť zdravší, úspešnejší, lepší, by mal začať hneď! Nie zajtra, ani potom, ale teraz! Pretože potom už môže byť neskoro!

Tvrdím, že naozaj nepoznám lepší spôsob ozdravenia, očisty, obnovy tela a telesných funkcií, ako je odkyslenie, detoxikácia a regenerácia buniek prostredníctvom stravy, vzduchu, vody a pohybu!