LIEČBA CHORÔB VRÁTANE RAKOVINY

Ak vám lekár oznámi, že máte rakovinu, nepodľahnite panike a nestresujte! Zamyslite sa a začnite konať!

Základom zdravého tela sú zdravé črevá a vnútorné prostredie !

Podstatným pri liečbe rakoviny je čas. Liečiť treba začať okamžite. Neostávajte v beznádeji, sebaľútosti, v neistote z možných rozhodnutí. Verte, že vaše zdravie je najmä vo vašich rukách. Vy rozhodujete o tom, čo a ako urobíte. Nikto vás nemôže nútiť robiť to, čo sami naozaj nechcete. Strojcom svojho šťastia ste vy sami. Preto nie je možné nikoho nútiť, aby začal s ozdravovaním tela, pokiaľ to naozaj nechce a nie je presvedčený o správnosti svojho rozhodnutia. Kým nie je napadnuté a ťažko poškodené tkanivo, či jednotlivé orgány v tele, stále je šanca na ozdravenie tela prírodnými liečiteľskými metódami, či aspoň možnosť podporiť takým spôsobom chemickú liečbu (ak sa rozhodnete, že je pre vás správna).

Možno je to paradox, ale práve rakovina vám môže zachrániť život. Ak začnete počúvať svoje telo, zapojíte do liečby zdravý rozum, práve táto choroba vás naučí, ako treba žiť, správne sa stravovať, čo je pre vaše telo dobré, prospešné a čo nie. V každom prípade, váš život sa zmení. Či k lepšiemu, to závisí od vás. Odteraz je všetko vo vašej hlave. Váš mozog pracuje s telom, riadi jeho pochody, telo je na ňom závislé, preto vie, čo telo potrebuje. Možno vám to mozog našepkával už dávno, že niečo nie je v poriadku, niečo treba robiť inak, ale vy ste ho nepočúvali. Alebo jeho hlas prebili rady iných- lekárov, odborníkov, priateľov, liečiteľov, ktorí s vaším telom nežijú a ochorenia liečia paušálne. A vy ste telu dávali to, čo nepotrebovalo. Telo to však nezvládlo a zaplavili ho toxíny, chemické látky a vy ste ochoreli. Máte šancu to však celé napraviť! Nečakajte, kým bude neskoro, kým telo nebude mať silu vyliečiť sa!

Pri akýchkoľvek ťažkostiach vyplývajúcich z ochorenia sa rozhodne treba obrátiť na lekára. Ja som to urobil tiež, aby mi chirurgicky odstránili jeden z dvoch zhubných nádorov. Prírodnoliečiteľské metódy je potrebné uplatňovať v rámci individuálnych možností v každodennom živote!

Asi nebudem populárny u ľudí riadiacich farmaceutický priemysel, ani u lekárov a lekárnikov, ktorí zasvätili svoj život podpore predaja liekov a liečiv. A rovnako asi neoslovím tých, ktorí pokladajú chemické lieky za jedinú správnu formu liečby ochorení. Ale môžete mi veriť, že všetky moje tvrdenia sú podložené faktami a výpoveďami konkrétnych ľudí, ktorí sa vyliečili z rakoviny a iných vážnych ochorení, pretože minimálne podporili svoju liečbu tým, že prešli na ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL.

Možno ste už niekde v literatúre čítali, že lekári liečia symptómy a nie príčiny chorôb. Možno ste to zažili na vlastnej koži. Prišli ste k lekárovi s bolesťou hlavy, chrbtice a on vám predpísal lieky proti bolesti. Nezisťoval, prečo vás to bolí, neriešil príčinu. Liečil len následok. Bolesť. A keďže vaša bolesť po liekoch ustúpila, tiež ste nepátrali po tom, prečo sa bolesť ozýva a čo vám chce telo povedať. Takže ste liekmi potlačili symptómy možno oveľa závažnejšieho ochorenia, ktoré sa v tele ďalej rozvíja. Vo chvíli, keď už lieky proti bolesti nezaberajú, alebo ju potlačíte len s veľkou dávkou lieku, je na liečbu skutočnej príčiny často už neskoro. Bolesťou vám telo naznačovalo, že niečo nie je v poriadku a organizmus nefunguje tak, ako má. Tým, že ste ju umlčali, telo stratilo nástroj, ako vás donútiť konať v jeho prospech a nasmerovať ho k liečbe. Z vlastnej skúsenosti však viem, že nie je nutné čakať na bolesť, aby nám telo oznámilo, že sa niečo neprirodzené deje. Telo sa má zdravé udržiavať stále ! A aby také bolo, je nutné zabezpečiť mu prirodzene zdravé prostredie.